Szybkie i terminowe wysyłki, Dostawa w 24h

Logistyka

Wieloletnie doświadczenie w branży kosmetycznej przekłada się na jakość logistyczną świadczonych usług. Zapewniamy klientom szybką i sprawną dostawę zamówionych perfum. W trosce o dobro Klienta każda paczka jest spakowana z wielką starannością i zabezpieczona przed uszkodzeniami, zniszczeniem i kradzieżą. Duże zamówienia umieszczane są na euro paletach.

Oferujemy możliwość dostawy perfum za pośrednictwem firm spedycyjnych DPD, DHL. Są one gwarantem bezpiecznych, profesjonalnych, szybkich i dostępnych cenowo usług.  Każdy klient otrzymuje numer nadania, co umożliwia śledzenie drogi przesyłki.

W celu zapewnienia wysokiej jakości usług świadczymy pomoc w organizacji transportu zagranicznego oraz skompletowania dokumentacji celnej.

W przypadku uszkodzenia, kradzieży lub innych problemów wynikających z uszkodzenia przesyłki należy sporządzić protokół reklamacyjny w obecności kuriera oraz niezwłocznie poinformować PTG Trading Spółkę komandytowa o zaistniałej sytuacji. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów i reklamacji zostały zawarte w regulaminie.

Warunki współpracy

  1. Minimalna wartość zamówienia wynosi 1.000 netto. W przypadku mniejszych zamówienie obowiązuje cennik detaliczny dostępny na stronie www.aromadream.eu,
  2. Klient składa zamówienie na przesyłanej mu ofercie handlowej, a następnie przesyła je do nas na adres info@ptgtrading.pl,
  3. PTG Trading po skompletowaniu zamówienia prześlę klientowi potwierdzenie dostępności zamówionego towaru,
  4. Na początku współpracy zamówiony towar wysyłamy do klienta po dokonaniu przedpłaty na konto bankowe na podstawie przesłanej faktury proforma bądź „za pobraniem”, gdzie klient przy odbiorze paczki zapłaci kurierowi odpowiednia kwotę,
  5. Towar wysyłamy do klienta niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty bądź w przypadku płatności „za pobraniem” w przeciągu 24h od skompletowania zamówienia.
  6. Zamówienia złożone do godziny 11:00, wysyłane są do klienta tego samego dnia. Zamówienia złożone po godzinie 11:00 realizowane są kolejnego dnia roboczego.
  7. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT.
  8. Paczki wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD (www.dpd.pl)
  9. Istnieje możliwość osobistego odbioru zamówionego towaru w punkcie wydań osobistych (adres dostępny w zakładce „kontakt”)